Послуги

Перевезення негабаритних вантажів

Негабаритним називаються вантажі, які в силу своїх розмірів або ваги не підлягають перевезенню в відкритому чи закритому кузові або контейнері, вантажі, параметри яких (хоча б один) перевищують стандартні. Специфіка негабаритних вантажів така, що практично всі вони унікальні, вимагають для своєї транспортування спеціальної техніки, докладної розробки маршруту, організації спеціальних дозволів, при необхідності – спеціального супроводу перевезення, спеціально навчених водіїв, а також багатьох інших умов, які регулюються правилами перевезення негабаритних і великовагових вантажів.

Негабаритні вантажі підрозділяються на:

  • великогабаритні вантажі – це вантажі, розміри яких при навантаженні на транспортний засіб перевищують хоча б один з параметрів граничних габаритних розмірів автопоїзда, встановлених в законодавстві;
  • довгомірні вантажі – це вантажі, які при навантаженні на транспортний засіб виступають за задній габарит більш ніж на 2 метри або перевищують 22 метра в довжину;
  • великовагові вантажі – вантаж, вага якого з урахуванням маси транспортного засобу перевищує 40 тонн або навантаження на вісь транспортного засобу встановлені законодавством. Також великоваговим вважається такий тягар, вага якого (з урахуванням маси транспортного засобу) перевищує обидва зазначених параметра: вага транспортного засобу і навантаження на його вісь, а не тільки ці показники окремо.

Негабаритні вантажі, які перевозяться нашою компанією:

  • сільськогосподарська техніка (трактори, комбайни, жатки, причепи, сівалки, обприскувачі і т.д.);
  • будівельна техніка (екскаватори, бульдозери, бурові машини, крани, грейдери, каменедробарки і т.д.);
  • різне негабаритний технологічне обладнання (трансформатори, компресори, стани, технологічні лінії, ємності, залізничне обладнання, пресове обладнання і т.д.);
  • битовки (побутові приміщення), павільйони, модульні будівлі, негабаритні частини будинкових конструкцій;
  • негабаритні вантажі з великим діаметром (ємності, промислові труби, бочки);
  • довгомірні вантажі (труби, бури, щогли електропередач і т.д.);
  • негабаритні вироби з дерева, негабаритні металоконструкції і т.д ..

Найбільш складним видом транспортування вважається перевезення так званих проектних вантажів. Під проектними вантажами розуміються такі вантажі, які через свої габарити і маси не можуть перевозитися по дорогах загального користування без проведення експетізи маршруту і додаткових погоджень.

Колектив нашої компанії складається з співробітників, які мають багатий досвід в області перевезень негабариту. Ми професійно займаємося перевезенням будь-якого довгомірного, великогабаритного та великовагового вантажу. Завдяки високому професіоналізму та досвіду фахівців компанії, перевезення негабаритних вантажів здійснюється в найкоротші терміни.

Всі перевезення негабаритних вантажів як по Україні, так і за її межами здійснюються згідно існуючого законодавства, а також норм безпеки при перевезенні.